KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13789035
nr 1378 9035
Per Ã…kered
(f. 1924), Sverige
Oljemålning, Sträckande fåglar. Signerad. Olja på duk, 30x100, yttermått inklusive ram: 47x117 cm
Per Åkered, svensk bildkonstnär född 1924.
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 15 februari 2021
kl 18:29:52
200 kr
400 kr
600 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr